Drukowane torby na laptop

opis i przykładowe ceny produktu

Reklamowe obudowy i torby do laptopów

Zwiększ swoje szanse na zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy, zaopatrując swoich pracowników w nowoczesne neopreny z wysokiej jakości nadrukiem. Zajmujemy się produkcją toreb na laptop wykonanych z różnych materiałów – zarówno naturalnych, jak i syntetycznych. Są one wyjątkowo wytrzymałe na rozerwanie oraz skutecznie chronią sprzęt, nawet w przypadku upadków z dużej wysokości. Zamykanie laptopa w torbie jest zarazem naprawdę proste i nie zajmuje wiele czasu.

Wyznaczamy trendy w technologii nadruku

Jako producent materiałów reklamowych, na etapie ich znakowania wykorzystujemy różnego typu technologie oraz nieustannie pracujemy nad ich udoskonalaniem oraz wdrażaniem nowych patentów. Wykonujemy nadruki na neoprenach między innymi stosując haft komputerowy, druk UV czy druk sublimacyjny. Ostateczny wybór uzależniamy zwłaszcza od materiałów z jakich powstała torba oraz oczekiwań naszych Klientów.

Produkowane przez nas torby na laptop możesz wzbogacić o dowolnie wybrane elementy, a zwłaszcza te, które budują system identyfikacji wizualnej Twojej marki. Drukujemy firmowe grafiki, logotypy, a także odpowiednie dostosowujemy styl czcionki oraz warstwę kolorystyczną. Możesz także dostarczyć nam własne neopreny, na które naniesiemy preferowane nadruki.