Ręczniki reklamowe

 

Drukowane ręczniki reklamowe

opis i przykładowe ceny produktu

Ręczniki reklamowe z nadrukiem

Przedstawiciele Twojej firmy często uczestniczą w firmowych eventach? A może chcesz odwdzięczyć się stałych Klientom za lojalność we współpracy? Inwestycja w produkowane przez nas ręczniki reklamowe na pewno zwróci Ci się wielokrotnie!

Zajmujemy się produkcją ręczników z różnego typu tkanin, które cechuje niepowtarzalna miękkość. Oferujemy wiele wariantów mając na uwadze kształty i rozmiary. Stosujemy nowatorskie patenty drukowania na powierzchni ręczników, które opracowaliśmy w trakcie naszej dotychczasowej działalności. Zaliczamy do nich zwłaszcza drukowanie UV, haft komputerowy oraz nadruk sublimacyjny. Wykonywane przez nas nadruki są wyjątkowo trwałe oraz cechują się wysoką rozdzielczością. Kochamy zabawę kolorami, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić niepowtarzalną głębię każdej barwy.

Ręcznik zaprojektowany by promować markę!

Pomożemy Ci dobrać optymalne materiały ręcznika oraz rodzaj nadruku, dostosowując je do Twoich preferencji. Wiemy jak ważną kwestią jest personifikacja marki, dlatego na naszych ręcznikach reklamowych zamieszczamy logotypy firmy, dostarczone grafiki oraz hasła promocyjne. Styl czcionki oraz kolorystykę dostosowujemy do systemu identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa. Możesz również dostarczyć nam własne materiały, które profesjonalnie oznakujemy.

Już wkrótce wielu potencjalnych Klientów będzie miało szansę dowiedzieć się o istnieniu Twojej firmy oraz zbudować sobie we własnej świadomości jej pozytywny wizerunek. Ręczniki reklamowe z nadrukiem produkowane przez nas, to gwarancja mierzalnych korzyści biznesowych!