Pufy reklamowe

opis i przykładowe ceny produktu

Pufy reklamowe

W siedzibie własnej firmy prowadzisz częste rozmowy biznesowe z Klientami? Szanse na nawiązanie owocnej współpracy znacznie wzrosną, jeżeli skorzystasz z naszej oferty siedzisk reklamowych. Zadbaj o pozytywny wizerunek , a także zapewnij sobie oraz swoim pracownikom chwile przyjemnego relaksu.

Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Produkujemy duże poduchy reklamowe wykonane z różnego typu materiałów – wytrzymałych, wygodnych, hipoalergicznych oraz wodoodpornych. Wykorzystujemy na etapie ich wytwarzania między innymi ekskluzywne materiały tapicerskie oraz plecione. Oferujemy ponadto siedziska reklamowe w dowolnych kształtach i rozmiarach. Umożliwiamy także dostarczenie nam własnego materiału – nasza rola ogranicza się wówczas do wykonania nadruku.

Nanoszony przez nas druk jest trwały oraz całkowicie niewyczuwalny. Wszystko dzięki temu, iż stosujemy sprawdzone technologie. Naszą wizytówką jest zwłaszcza haft komputerowy, drukowanie UV oraz druk sublimacyjny. W zależności od materiału z którego powstało siedzisko, jesteśmy w stanie wykorzystać również pozostałe nowatorskie patenty.

Wybierz zatem wymarzoną pufę z naszej oferty i dostarcz nam wszystkie elementy, które chcesz zamieścić na powierzchni siedziska (logotypy, fotografie, style czcionki etc.). Postaw na nowoczesną formę reklamy w Coloractive i wyróżnij pozytywnie swoją markę na tle konkurencji!