Poznaj idealny gadżet na eventy sportowe!

sportowe gadżety z logo od Coloractive.pl
Dowiedz się dlaczego Twoja siłownia powinna mieć własne ręczniki reklamowe
12 czerwca, 2019
gadźety reklamowe od coloractive.pl
3 powody dla których ręczniki z logo muszą znaleźć się w hotelu lub SPA
25 czerwca, 2019
Gadżety sportowe brandowane z logo firmy od Coloractive.pl
 

Niemal każdej dyscyplinie sportowej towarzyszą eventy, w których mogą brać udział zawodnicy, kibice oraz publiczność. Eventy to nie tylko świetny sposób na zintegrowanie grupy ludzi – to także odpowiednia chwila na promocję. Właśnie dlatego na większości z nich nie brakuje gadżetów reklamowych od sponsorów.

 

Niemal każdej dyscyplinie sportowej towarzyszą eventy, w których mogą brać udział zawodnicy, kibice oraz publiczność. Eventy to nie tylko świetny sposób na zintegrowanie grupy ludzi – to także odpowiednia chwila na promocję. Właśnie dlatego na większości z nich nie brakuje gadżetów reklamowych od sponsorów.

Każdy organizator eventów sportowych dobrze wie, jak ważne jest, aby wyposażyć się w odpowiednie gadżety reklamowe, aby móc promować wydarzenie i budować przyjazny wizerunek marki. A jaki jest idealny gadżet? Z pewnością taki, który rzuca się w oczy, jest oryginalny, a przy tym funkcjonalny – tak, aby użytkownik nie pozbył się go od razu, ale używał i dzięki temu promował markę! Dobór gadżetów zależy oczywiście od charakteru eventu, jednak są akcesoria, które sprawdzą się niemal w każdej sytuacji.

Ręczniki reklamowe, poduszki dekoracyjne czy leżaki z nadrukiem od Coloractive wpasują się w klimat każdej imprezy, będą przydatne dla jej uczestników i skuteczne w promocji sponsorów! Jeżeli organizujesz event i zastanawiasz się w jakie akcesoria zainwestować, aby dobrze go reklamować, masz na to gotową odpowiedź!

Ręcznik sportowy jako idealna ekspozycja sponsorów

Sezon letni jest zdecydowanie najlepszym czasem na promocję firmy. Niezależnie od tego, czy to event sportowy, koncert, maraton czy festiwal, na każdym z nich można skutecznie zareklamować markę. Tak jak już ustaliliśmy, wystarczy zainwestować w odpowiednie gadżety reklamowe. Jakie?

Na przykład ręcznik reklamowy z logo firmy! Współpraca ze sponsorem najczęściej zobowiązuje do umieszczenia jego oznakowania w widocznych miejscach podczas imprezy. Najlepiej, aby nie robić tego w sposób nachalny, ale tak, aby każdy mógł je dostrzec. Taka strategia zawsze jest skuteczna – subtelna ekspozycja daje dużo lepsze efekty niż natarczywe promowanie. Lepiej zaciekawić potencjalnych klientów, niż zbombardować” ich reklamą. Zręczne ulokowanie ręczników reklamowych sprawi, że marka firmy zostanie zauważona i będzie kojarzyć się z czymś przyjemnym.

Właśnie dlatego Coloractive poleca pomysłowe rozwiązanie na każdy letni eventręczniki reklamowe drukowane według wizji i wymagań każdego klienta! Produkujemy ręczniki z wytrzymałych materiałów, a nasze nadruki zachwycają głębią barw. Dobrze wiemy, jak dobry jest to nośnik promocji – stylowy, funkcjonalny, a przy okazji użyteczny na wszelkiego rodzaju eventach!

 

Zdominuj event kolorem ręczników

Event na plaży? Lato to bez wątpienia czas sportów plażowych – siatkówka, badminton, wyścigi pływackie, ale też liczne maratony dla biegaczy i rowerzystów. To czas beztroskich zabaw w gronie znajomych, a kolorowe ręczniki przydadzą się po kąpieli w morzu, jak i na otarcie potu z czoła po maratonie.

W lato zdecydowanie warto zaszaleć z kolorem! Kilkudniowe festiwale, na których pełno koncertów i dobrej zabawy, to także okazja, aby promować się kolorowymi ręcznikami, którymi nie pogardzi żaden uczestnik. Dodatkowo, każdemu większemu wydarzeniu towarzyszy strefa chillout, w której także sprawdzą się ręczniki reklamowe z logo – to idealne gadżety, aby marka firmy i cały event zostały dobrze wypromowane i zapamiętane. W strefie chillout warto też zadbać o poduszki dekoracyjne, które mogą być wykorzystane do oparcia czy siedzenia.

Jeśli jesteś organizatorem letniego eventu i nadal się wahasz, pamiętaj, że ręczniki reklamowe są bardzo przydatne dla uczestników – podczas wydarzeń używają ich, noszą ze sobą i z pewnością doceniają komfort, jaki zapewnia im organizator.

Zamów własne gadżety eventowe!

Jak wykorzystać ręczniki, żeby zostać zauważonym?

Jak już wspominaliśmy, warto postawić na kolor i dobre materiały! Jeżeli Twoje ręczniki reklamowe z nadrukiem okażą się nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też przydatne, z pewnością docenią je użytkownicy – kibice, publiczność czy goście w strefie chillout.

Jak wykorzystać ręczniki drukowane do reklamy? Nic prostszego! Jeżeli mamy na nich logo naszej marki/ firmy sponsorującej wydarzenie lub jakimkolwiek inny przekaz, który chcemy zareklamować, wystarczy rozdawać je ludziom! W sezonie letnim, ręcznik to prawdziwy hit i każdy plażowicz chętnie go przyjmie.

Ręczniki reklamowe drukowane w przeróżne wzory to naprawdę sprytny sposób na promocję – rozdając je kibicom, publiczności na eventach, uczestnikom maratonu albo ludziom na plaży sprawimy, że oni sami wypromują markę! Ręczniki można też umieszczać w ogródkach piwnych, w salonach SPA i na basenach. Liczba miejsc jest naprawdę nieograniczona i tylko od wyobraźni organizatorów zależy, gdzie można je będzie dostrzec!

Oczywiście nic za darmo! Aby ludzie chętnie używali naszych gadżetów reklamowych, muszą one być estetyczne, dobrze wykonane i funkcjonalne. Właśnie dlatego zapraszamy do współpracy z Coloractive! Ręczniki reklamowe drukowane u nas sprawdzają się na eventach od wielu lat! Jesteśmy producentami tego typu gadżetów i dobrze wiemy, że są bardzo skutecznym i pozytywnym sposobem na promocję. Zamów ręczniki u nas i obserwuj, jak świetnie pomogą w promocji Twojego eventu!

Skorzystaj z formularza

Skontaktuj się z nami

☎ Zadzwoń!

+48 603 851 412
+48 516 027 451

✉ Napisz!

e-mail kontaktowy
info@premiumdigital.pl

Jesteśmy dostępni:

Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sob. Zamknięte
Niedz. Zamknięte