Koce reklamowe z nadrukiem

Koc z nadrukiem

Koce reklamowe z nadrukiem - stylowy gadżet reklamowy dla Twojej firmy

Koce drukowane z logo firmy to zostały „odkryte” stosunkowo niedawno, a już dały się poznać jako jeden z najefektywniejszych sposobów na wypromowanie marki. Dlaczego tak się dzieje? Koc z nadrukiem to świetny nośnik, którym można reklamować działalność gdziekolwiek tylko się pojawimy! Jest to wyjątkowo przydatny gadżet, który nie tylko odznacza się bardzo dobrą jakością, ale także przydatnością. Ale to nie wszystko! Koce z nadrukami i napisami to także coraz bardziej popularny pomysł na stylowy i oryginalny prezent dla bliskiej osoby, ponieważ można na nim wydrukować dowolnie wybraną grafikę!

Bądź oryginalny - zaprojektuj swój wyjątkowy koc z nadrukiem!

Dlaczego warto wybrać koce drukowane w Łodzi od Coloractive!

 • są produkowane z najwyższej jakości materiałów o wymiarach i wybranych przez klienta
 • są znakowane wyjątkowo trwałymi metodami, takimi jak druk sublimacyjny i haft komputerowy
 • nasze koce drukowane są wykańczane tak, jak życzy sobie tego klient
 • Coloractive wykonuje zarówno koce z nadrukiem jednostronne i dwustronne

Koce reklamowe od Coloractive zapewnią rozpoznawalność Twojej marce!

Produkcją wysokiej jakości koców z nadrukiem zajmujemy się już od wielu lat . Coloractive to polska marka, która wykorzystuje różne technologie druku i sprawdzone materiały, aby móc wykonywać produkty najwyższej jakości. Nasza pasja i doświadczenie sprawiają, że widzimy potencjał reklamowy w z pozoru prostych rzeczach. Tak właśnie jest z kocami reklamowymi, które w ostatnich latach stały się prawdziwym hitem marketingowym pozytywnie wpływającym na wizerunek firmy. Coraz więcej osób decyduje się na reklamę poprzez tego rodzaju gadżety eventowe, a klienci zwykle bardzo dobrze oceniają takie działania.

Gdzie można reklamować swoją firmę dzięki kocom reklamowym?

 • w restauracjach, kawiarniach i ogródkach piwnych
 • w hotelach, na basenach i w SPA
 • na wakacjach na plaży, nad jeziorem
 • w każdej podróży – w samolocie, pociągu, autokarze!

Oryginalny pomysł na prezent? Koc z własnym nadrukiem to hit sezonu!

Koc ze zdjęciem to zdecydowanie wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby. Dlaczego tak sądzimy? Wszyscy uwielbiamy robić zdjęcia – to dla nas najlepsza forma pamiątki. Dlaczego więc nie umieścić ich gdzieś indziej niż tylko w ramkach? Koc z nadrukiem ulubionej fotografii jest nie tylko przydatny na chłodne wieczory – może być także wspaniałym „nośnikiem” wspomnień. Logo ulubionego zespołu, zdjęcie zwierzątka lub znak firmowy naszej firmy – teraz wszystkie pomysły można bez problemu zrealizować w Coloractive! Dzięki temu, osobę obdarowaną personalizowanym kocem z nadrukiem otuli nie tylko przyjemny materiał, ale także ulubione wspomnienia.

Dlaczego koc z nadrukiem cieszy się popularnością i jest coraz częściej wybierany?

 • KOC Z NADRUKIEM ULUBIONEJ POSTACI z bajki lub zwierzątka to idealny prezent dla Twojego dziecka
 • KOCE DRUKOWANE W PRINT to oryginalny dodatek do wnętrza, np. salonu czy sypialni
 • KOCE POLAROWE Z NADRUKIEM idealnie sprawdzają się na chłodniejsze wieczory na tarasie czy w ogródku piwnym
 • PERSONALIZOWANE KOCE Z HAFTEM to pomysłowy upominek dla każdego – zarówno dla Babci, jak i najlepszego przyjaciela
 • KOCE Z NADRUKIEM LOGO FIRMY to świetny gadżet promocyjny, na który od razu znajdą się chętni nabywcy, np. na akcjach promocyjnych czy eventach firmowych

Nie wahaj się i postaw na oryginalne rozwiązanie – wybierz wyjątkowy i niepowtarzalny koc z nadrukiem, który sprawi radość zarówno klientom, jak i bliskim! Prześlij nam swój projekt i o nic się nie martw, profesjonalnym wykonaniem zajmie się Coloractive!