Drukowane etui do telefonu

opis i przykładowe ceny produktu

Reklamowe etui na telefon

Wyposaż swoich pracowników w wysokiej jakości case'y do telefonu, na których znajdą się wybrane elementy identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Drukujemy m.in. logotypy, nazwy marki, grafiki, hasła reklamowe oraz dane teleadresowe. Projekt dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego Klienta pod względem kolorystycznym oraz stylistycznym. Dzięki temu możesz być pewien, że będzie on spójny z wartościami wyznawanymi przez Twoje przedsiębiorstwo.

Zaprojektuj etui na telefonNadruki na obudowy do telefonów nanosimy wykorzystując w tym celu nowoczesne technologie, takie jak sublimację, czy druk UV. Jako firma produkcyjna stale pracujemy nad udoskonalaniem naszych patentów, tak aby móc zaoferować jeszcze więcej. Każde etui drukowane do telefonów dostępne w naszej ofercie powstało z trwałych materiałów, które chronią urządzenie przed uszkodzeniami oraz zarysowaniami ekranu. Wystarczy, że dostarczysz nam elementy, które chciałbyś zamieścić na obudowie, a całą resztą zajmiemy się my. Możesz także zlecić usługę drukowania na własnym etui.

Twoja firma zyska wizerunkowo, jeżeli zaopatrzysz osoby w niej zatrudnione w eleganckie obudowy do telefonów z markowym nadrukiem. Jest to doskonała metoda promocji biznesu, która nie wymaga od Ciebie ponoszenia wysokich kosztów. Nasza pasja do kolorów, to gwarancja Twojego sukcesu!