Dowiedz się dlaczego Twoja siłownia powinna mieć własne ręczniki reklamowe

koce z nadrukiem - coloractive.pl
Dlaczego warto zainwestować w gadżety firmowe takie jak koce reklamowe, leżaki z nadrukiem lub ręczniki z nadrukiem?
11 czerwca, 2019
Gadżety sportowe brandowane z logo firmy od Coloractive.pl
Poznaj idealny gadżet na eventy sportowe!
13 czerwca, 2019
sportowe gadżety z logo od Coloractive.pl

Zysk ze swojej działalności masz wtedy, gdy dbasz o jej promocję. Dobra reklama to podstawa, aby jakakolwiek firma zaistniała i utrzymała się na rynku. Tak samo jest w przypadku siłowni, których przez ostatnie lata pojawia się w Polsce coraz więcej. Oznacza to duże zapotrzebowanie, ale także dużą konkurencję. Jako właściciel musisz postawić na strategię promocyjną, która wyróżni Cię na tle innych. Musisz być oryginalny i idealnie dopasowywać się do potrzeb swoich klientów! Jak to zrobić?

Postaw na gadżety reklamowe z logo Twojej siłowni, które wypromują ją wśród klientów – tych obecnych i tych potencjalnych. Zainwestuj w ręczniki reklamowe! Każdy wie, że ręcznik na trening to absolutny must have! Służy ćwiczącym do otarcia potu z ciała oraz do higienicznego korzystania ze sprzętów na siłowni. Dlaczego ręczniki powinny się pojawić właśnie u Ciebie?

Z pewnością dbasz o swoich klientów, a jednocześnie chcesz promować markę na różne sposoby. Reklamę siłowni za pomocą ręczników z nadrukiem można prowadzić zarówno wewnątrz, jak i poza jej murami. Ręcznik to udogodnienie dla klientów, dodatkowy atut na miejscu, a jednocześnie dobry sposób, aby promować markę np. na eventach sportowych.

Ręcznikami zajmujemy się od lat. Coloractive oferuje wersje haftowane, z nadrukiem, o różnej wielkości i wzorach, jakie tylko zażyczy sobie klient. Masz siłownie i chcesz ją promować? Oto jedne z wielu korzyści, jakie niesie za sobą inwestycja w ręczniki reklamowe:

Komfort dla zapominalskich

Niech podniesie rękę ten, kto nigdy nie zapomniał ręcznika na siłownię! Zdarzyło się to praktycznie każdemu i to w najmniej odpowiedniej sytuacji. Ręczniki z nadrukiem dla klientów, którzy zapomnieli swoich, to zdecydowanie dobry sposób, aby zapewnić im komfort. Dzięki temu siłownia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich klientów i jest przez nich dobrze postrzegana! Co wtedy się dzieje? Jeżeli zapewniamy najwyższy standard, klienci doceniają i polecają nas wśród swoich znajomych! To takie proste – wystarczy zaopatrzyć się w ręczniki z nadrukiem i udostępnić je każdemu zapominalskiemu!

Estetyka siłowni

siłownie, które pomimo dobrej kadry i sprzętu, nie są oblegane przez klientów. Dlaczego? Prawdopodobnie duży wpływ ma na to estetyka całego miejsca. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo wizualny stan wpływa na naszą opinię. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, ponieważ buduje ono postrzeganie, które trudno potem zmienić.

Co więc zrobić, aby siłownia zachwycała estetyką? Oczywiście warto zadbać o bezwzględną czystość i porządek, które są koniecznością, aby ludzie czuli się komfortowo. Jeżeli już to zrobiliśmy, a efektów brak, to na szczęście są jeszcze tricki, aby poprawić wizualny stan miejsca – stylowe dodatki, takie, które są ładne i zarazem użyteczne i będą się pozytywnie kojarzyły klientom! I w tym przypadku świetnie sprawdzą się oryginalne ręczniki!

Ręczniki haftowane z nazwą lub logo bez wątpienia sprawią, że siłownia będzie odbierana jako bardziej profesjonalna i schludna. Jeżeli ręczniki na siłownię pasują do jej wystroju, mogą działać jedynie na korzyść, dodać charakteru i oryginalności.


Wyposaż siłownię w brandowane ręczniki

Komfort i zadowolenie klientów

Jak już wspominaliśmy, ręcznik na trening to absolutnie niezbędna rzecz! Dlaczego? Dzięki niemu czujemy się komfortowo, bo w każdej chwili możemy otrzeć pot, który powstaje podczas wysiłku. Ćwiczenie na różnych przyrządach i maszynach, które dostępne są na siłowni, jest także dużo bardziej higieniczne, gdy mamy go przy sobie. Nie mówiąc o prysznicu, po którym zawsze potrzebny jest ręcznik! Nawet jeżeli klient ma ze sobą swój własny, z pewnością poczuje się miło, bo gdy siłownia zapewnia ręczniki na trening, oznacza to, że dba ona o klientów i ich samopoczucie.

Utrwalenie wizerunku marki

Gadżety promocyjne są bardzo pomocne w budowaniu tożsamości marki. Jeżeli właściciel stawia na użyteczne akcesoria, takie jak ręczniki na siłownię i umieszcza na nich nazwę z logo, może być pewien, że wizerunek będzie się sukcesywnie utrwalał w świadomości klientów. Ręcznik z nadrukiem jest zdecydowanie dobrym narzędziem, aby marka była bardziej rozpoznawalna, a logo identyfikowane z profilem działalności. Takie zabiegi marketingowe budują pozytywny odbiór siłowni, która dba o klientów i jest na wysokim poziomie.

Promocja siłowni poza nią

Ręczniki reklamowe rozdawane klientom na siłowni to także pomysłowy sposób promowania marki, na którym korzystają dwie strony. Klient, który otrzyma darmowy ręcznik na trening będzie mógł go używać go jeszcze długo i brać gdzie tylko zechce. Z kolei siłownia, która rozdaje ręczniki haftowane ze swoim logo, zapewnia sobie promocję i rozpoznawalność wszędzie tam, gdzie klient weźmie je ze sobą.

Ważne jest, aby nie pozostawać „w murach” siłowni i promować swoją markę także na eventach sportowych, na meczach i różnego rodzaju zawodach. Warto organizować akcje promocyjne tam, gdzie mogą być osoby zainteresowane siłownią. Ręczniki jako upominki z pewnością dodatkowo je zachęcą!

Skorzystaj z formularza

Skontaktuj się z nami

☎ Zadzwoń!

+48 603 851 412
+48 516 027 451

✉ Napisz!

e-mail kontaktowy
info@premiumdigital.pl

Jesteśmy dostępni:

Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sob. Zamknięte
Niedz. Zamknięte